| Schotse single malt |
Highlands |
Speyside |
Islay |
Islands |
Lowlands |
Campbeltown |
| Buiten Schotland |
Ierland |
Noord-Amerika |
Japan |
Nederland |
Overige whisky |
| Whisky zoeken |
Whisky zoeken |
Whisky per merk |
Whisky bottelaars |
Nieuw binnen |
Cadeau artikelen |
| Collectors Items |
Unieke whisky's |
Jaartal whisky's |
Closed distilleries |
Whisky verzameling |
Whisky investering |
| Whisky proeverijen |
Whisky proeverijen |
Whisky samples |
Whisky festivals |
| Overig |
Whiskyboeken |
Merchandise |
Winkelmandje |
Delivery costs |
Nieuwsbrief |
Share this!
| « Terug naar whisky overzicht |
Jack Daniel's Gentleman Jack
| Streek: | Tennessee, USA |
| Distilleerderij: | Jack Daniel's |
| Bottelaar: | Distillery bottling |
| Inhoud: | 0.7 liter |
| Alcohol: | 40% |
Net als Jack Daniel's Tennessee Whiskey en Jack Daniel's Single Barrel, wordt Gentleman Jack op houtskool gefilterd (charcoal mellowed) alvorens hij op vat gaat.
Gentleman Jack wordt echter extra 'gezegend' wanneer er nogmaals charcoal mellowing (houtskoolfiltratie) wordt uitgevoerd nadat hij is gerijpt – hierdoor wordt het de enige whiskey ter wereld die twee keer wordt gefilterd op houtskool, waaraan hij zijn ultieme zachtheid dankt.
Gentleman Jack is rijk aan fruit en kruiden, en zijn afwerking is zijdeachtig, warm, en aangenaam.
U kunt steeds genieten van een rijke smaak die echt de moeite waard is wanneer u Gentleman Jack drinkt.
Zoals u kunt afleiden van de Jack Daniel's fles, wist Mr. Jack dat de fijnste whiskey ter wereld moest worden gepresenteerd in een opvallende verpakking. Tijdens zijn leven droeg hij verschillende speciale flessen op aan belangrijke evenementen of prestaties.
In het kader van die traditie heeft de Jack Daniel Distillery in de loop der jaren verscheidene speciale herdenkingsflessen uitgegeven die blijk geven van dezelfde zorg, kwaliteit en hetzelfde vakmanschap die in elke druppel van onze Tennessee Whiskey zitten.
| Prijs: € 36.99 inclusief BTW | Nu kopen |
Proefnotitie Serge Valentin |
|
Jack Daniel's Gentleman Jack (40%, OB, Tennessee whiskey, +/-2008) |