
U dient minimaal 18 jaar te zijn om
Passievoorwhisky.nl te mogen bezoeken.
SORRY, je hebt niet de wettelijke leeftijd om toegang te krijgen tot onze website


Dos Hombres Joven
Mezcal
Dos Hombres Joven
Mezcal
Distillery / merk | Dos Hombres |
Serie | Oaxaca |
Land | Mexico |
Inhoudsmaat | 0.7 liter |
Alc/vol | 42% |
EAN | 850020544004 |
Dos Hombres Mezcal is het 'kindje' van Aaron Paul (Jesse) en Bryan Cranston (Walter) uit de Breaking Bad-serie - gemaakt volgens hun eigen wetenschappelijke recept. Een unieke mix van de beste Espadin-agave, met de hand geselecteerd uit de heuvels uit het dorp San Luis del Rio, Oaxaca, door de derde generatie mezcal-maker, Gregorio Velasco. De piña's van de planten worden gekookt in aardkuilen om hun suikers vrij te geven voordat ze worden geplet met een tahona-wiel. Na zeven tot tien dagen fermentatie wordt Dos Hombres mezcal gedistilleerd in koperen ketels.
Dos Hombres presenteert een aantrekkelijke geur en een rijke smaak die het gehemelte aanspreekt, waardoor de kenmerkende zachtheid van het merk wordt gegarandeerd.
Proefnotities:
Geur: Aroma van appels en perfect uitgebalanceerd Espadin agave
Smaak: Agave, appel en mango en sapote fruit. Ook ervaar je een perfect uitgebalanceerde, zachte hint van de houten vaten waarin Mezcal wordt gefermenteerd.
Finish: Een rokerige afdronk
Signature drink: Dos Hombres Sour. Neem 60 ml Dos Hombres, 30 ml limoensap en 20 ml agavesiroop. Voeg alle ingredienten toe en zeef het in een mooi glas. Garneer met 3 Angostura bitters of limoenrasp.

