
U dient minimaal 18 jaar te zijn om
Passievoorwhisky.nl te mogen bezoeken.
SORRY, je hebt niet de wettelijke leeftijd om toegang te krijgen tot onze website

Château La Fagnouse Saint-Émilion Grand Cru 2018
Appellation Saint-Émilion Grand Cru Contrôlée
Château La Fagnouse Saint-Émilion Grand Cru 2018
Appellation Saint-Émilion Grand Cru Contrôlée
| Wijnhuis / merk | Château La Fagnouse |
| Druivensoort | Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc |
| Land | France |
| Regio | Bordeaux - Saint-Émilion |
| Inhoudsmaat | 0.75 liter |
| Alc/vol | 14% |
| Oogstjaar | 2018 |
| EAN | 3328155012639 |
€ 12,36 (excl. BTW)
Château La Fagnouse Saint-Émilion Grand Cru 2018
De Château La Fagnouse Saint-Émilion Grand Cru 2018 is een klassieke en verfijnde Bordeaux met duidelijke diepgang en elegantie. Het warme oogstjaar zorgt voor rijp fruit en concentratie, terwijl de wijn zijn typische Saint-Émilion-balans behoudt. Een wijn met structuur en charme, gemaakt om nu al van te genieten, maar ook geschikt om nog enkele jaren te laten rijpen.
Proefnotitie
Kleur
Diep robijnrood met granaatrode nuances.
Geur
Gelaagd en verfijnd met aroma’s van rijpe zwarte kers, pruim en cassis, aangevuld met tonen van cederhout, cacao, laurier en een subtiele aardse toets.
Smaak
Vol en harmonieus met rijp donker fruit, fijne maar aanwezige tannines en frisse zuren die de wijn spanning en elegantie geven. De houtinvloed is mooi geïntegreerd en ondersteunt de structuur zonder te domineren.
Afdronk
Lang en evenwichtig met aanhoudende fruitige, kruidige en licht houtachtige tonen.
Wijn & Spijs
Uitstekend bij rundvlees, lamsgerechten, stoofschotels, gevogelte uit de oven en gerijpte kazen. Ook zeer geschikt voor klassieke Franse gerechten.
Producent
Château La Fagnouse is gelegen in het hart van Saint-Émilion en maakt wijnen in een klassieke Bordeaux-stijl. Het domein richt zich op elegantie, structuur en rijpingsvermogen, met wijnen die het karakter van de appellatie op een toegankelijke en verfijnde manier laten zien.
Volumekortingen
| Aantal | Eenheidskorting | U bespaart |
|---|---|---|
| 6 | 10% | tot wel € 8,97 |
8 andere producten in dezelfde categorie:


Château La Fagnouse Saint-Émilion Grand Cru 2018
€ 12,36 (excl. BTW)







