
U dient minimaal 18 jaar te zijn om
Passievoorwhisky.nl te mogen bezoeken.
SORRY, je hebt niet de wettelijke leeftijd om toegang te krijgen tot onze website

Mom's Homemade Peachcello
Peachcello
Mom's Homemade Peachcello
Peachcello
| Bottelaar | Zuidam Distillers |
| Distillery / merk | Mom's Homemade Peachcello |
| Land | The Netherlands |
| Inhoudsmaat | 0.7 liter |
| Alc/vol | 24% |
| EAN | 8713947075797 |
Mom’s Homemade Peachcello
Peachcello is de perzikvariant in de “cello” familie: een fruitlikeur die draait om sappig steenfruit, zachte zoetheid en een frisse, doordrinkbare stijl. Mom’s Homemade Peachcello is gemaakt om te schenken en te delen, lekker huiselijk en zonder poespas. Verwacht rijpe perzik, een romige fruitrondheid en een lichte citruslift. Heerlijk als digestief, over ijs, of in een spritz.
Proefnotitie
Geur
Rijp en fruitig met duidelijke perzik, perzikschil en een hint van abrikoos. Daarachter een zachte zoetheid en een lichte florale toon die het geheel fris houdt.
Smaak
Sappig en rond met volle perzikfruitigheid in de aanzet. De zoetheid is comfortabel maar niet plakkerig, met een klein friszurig randje dat het geheel levendig houdt. In de achtergrond een zachte, bijna romige fruittoon die mooi doorloopt.
Afdronk
Middellang en zacht met aanhoudende perzik, een lichte citrusfrisheid en een warme, fruitige afronding.
8 andere producten in dezelfde categorie:









