
U dient minimaal 18 jaar te zijn om
Passievoorwhisky.nl te mogen bezoeken.
SORRY, je hebt niet de wettelijke leeftijd om toegang te krijgen tot onze website


Jameson 100cl
Blended Irish Whiskey
Jameson 100cl
Blended Irish Whiskey
Distillery / merk | Jameson |
Land | Ireland |
Inhoudsmaat | 1.0 liter |
Alc/vol | 40% |
Leeftijd | no age statement |
Smaakprofiel | Licht en delicaat |
EAN | 5011007003227 |
(0% BTW)
Jameson Triple Distilled 100cl
Jameson Triple Distilled is misschien wel de bekendste Ierse whiskey ter wereld. Al sinds 1780 wordt deze klassieker geproduceerd met een ongeëvenaarde zachtheid, dankzij de drievoudige distillatie die Jameson zo kenmerkend maakt. Deze blend van pot still en graanwhiskey wordt gerijpt in zowel Amerikaanse bourbon- als Spaanse sherryvaten, wat zorgt voor een prachtig gebalanceerd smaakprofiel. Het resultaat is een toegankelijke en veelzijdige whiskey die perfect is om puur te drinken, maar ook uitstekend werkt in cocktails.
Proefnotitie
Geur
Lichte en uitnodigende aroma’s van vanille, honing en geroosterde eik. Subtiele tonen van vers gemaaid gras en groene appel voegen frisheid toe, terwijl een hint van sherry en zachte kruiden diepte geven.
Smaak
Zacht en romig met tonen van zoete mout, vanille en rijpe perzik. Hints van toffee en geroosterde noten zorgen voor een aangename complexiteit, terwijl een subtiele kruidigheid van kaneel en nootmuskaat een warme toets toevoegt.
Afdronk
Middelmatig lang en fluweelzacht. De zoetheid van vanille en karamel blijft hangen, gevolgd door een licht kruidige ondertoon en een zachte houttoets.
8 andere producten in dezelfde categorie:


Jameson 100cl
(0% BTW)