
U dient minimaal 18 jaar te zijn om
Passievoorwhisky.nl te mogen bezoeken.
SORRY, je hebt niet de wettelijke leeftijd om toegang te krijgen tot onze website

Feuerheerd's Colheita 2009 50cl
Single Harvest Old Tawny Port
Feuerheerd's Colheita 2009 50cl
Single Harvest Old Tawny Port
| Wijnhuis / merk | Feuerheerd's |
| Druivensoort | Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Roriz, Tinta Barroca, Tinto Cão |
| Land | Portugal |
| Inhoudsmaat | 0.5 liter |
| Alc/vol | 20% |
| Oogstjaar | 2009 |
| Gebotteld | 2024 |
| EAN | 5605567040978 |
€ 18,97 (excl. BTW)
Feuerheerd’s Colheita 2009 50cl
De Feuerheerd’s Colheita 2009 is een elegante en gelaagde Tawny Port uit één enkel oogstjaar, langdurig gerijpt op hout. Deze rijping geeft de wijn zijn kenmerkende complexiteit en verfijning, met een perfecte balans tussen rijpheid, frisheid en zachte zoetheid. Een Port met rust, diepte en duidelijke rijpingsinvloed.
Proefnotitie
Kleur
Diep amber met koper- en mahonietonen.
Geur
Complex en verfijnd met aroma’s van gedroogde vijg, rozijn en dadel, aangevuld met noten, karamel, sinaasappelschil en een vleugje specerijen.
Smaak
Zacht en harmonieus met lagen van gedroogd fruit, toffee en notigheid. De zoetheid is mooi afgerond, met frisse accenten die zorgen voor balans en elegantie.
Afdronk
Lang en fluweelzacht met aanhoudende tonen van noten, karamel en gedroogd fruit.
Port & Spijs
Uitstekend bij notendesserts, crème brûlée, tarte tatin, gedroogd fruit of gerijpte kazen. Ook zeer geschikt om rustig van te genieten zonder begeleiding.
Producent
Feuerheerd’s is een historisch porthuis met Duitse wortels, actief in de Douro sinds de 19e eeuw. Het huis staat bekend om zijn klassieke stijl en zorgvuldig gerijpte Tawny Ports, waarin balans, finesse en rijping centraal staan.
8 andere producten in dezelfde categorie:


Feuerheerd's Colheita 2009 50cl
€ 18,97 (excl. BTW)







