
U dient minimaal 18 jaar te zijn om
Passievoorwhisky.nl te mogen bezoeken.
SORRY, je hebt niet de wettelijke leeftijd om toegang te krijgen tot onze website

No 3 London Dry Gin
London Dry Gin
No 3 London Dry Gin
London Dry Gin
| Bottelaar | Berry Bros & Rudd |
| Distillery / merk | No 3 |
| Land | The Netherlands |
| Inhoudsmaat | 0.7 liter |
| Alc/vol | 46% |
| EAN | 5010493087360 |
€ 30,54 (excl. BTW)
No.3 London Dry Gin
No.3 London Dry Gin is een stijlvolle, klassieke gin met een bijzondere achtergrond: ontwikkeld volgens een eigen recept van Berry Bros. & Rudd, één van de oudste wijn- en spirits merchants van Londen, en gedistilleerd in Nederland. De naam verwijst naar het historische adres van Berry Bros. & Rudd aan No.3 St James’s Street in Londen. Dit is een gin die volledig draait om balans, precisie en klassieke London Dry elegantie: jeneverbes duidelijk voorop, ondersteund door citrus, kruiden en een strakke droge structuur.
Proefnotitie
Geur
Helder en verfijnd met uitgesproken jeneverbes, frisse citruszeste en een subtiele kruidigheid. Daarachter korianderzaad en een licht aardse toon, met een frisse, bijna elegante strakheid.
Smaak
Droog, zuiver en perfect in balans. Jeneverbes vormt de ruggengraat, terwijl sinaasappel- en grapefruitachtige citrus voor frisheid zorgen. Kruidige tonen van koriander en kardemom geven extra diepte, zonder het klassieke karakter te verstoren.
Afdronk
Lang, droog en verfijnd met aanhoudende jeneverbes, citrusolie en een zachte kruidige warmte.
Tonic pairing
Combineer No.3 London Dry Gin met een premium Indian tonic. Garneer met een zeste van grapefruit of sinaasappel om de citrus en jeneverbes mooi te versterken. Voor een klassieke, strakke serve werkt ook alleen een dunne citroenzeste uitstekend.
8 andere producten in dezelfde categorie:


No 3 London Dry Gin
€ 30,54 (excl. BTW)







